privátní a průmyslová garážová vrata,
průmyslové brány, zábradlí
a plotové dveře, parkovací systémy,
dveře,automatické dveřní systémy,
rolovací mříže

Aktuální informace

Servisní středisko pro privát i průmysl

Servisní středisko naší firmy je Vám plně k dispozici k řešení vašich záručních i pozáručních problémů. Veškeré námi dodávané produkty jsou dodávány se záručními podmínkami,které v převážné většině daleko převyšují záruční podmínky dané našimi zákony. Pokud dojde k poruše a vámi nahlášené závadě,naši technici vždy postupují tak,aby bylo vše v nejkratší možné době odstraněno!

Všichni naši zákazníci mají možnost uzavřít s námi Servisní smlouvu,která jim zaručuje maximální péči o jejich majetek.Každý kvalitní výrobek samozřejmě potřebuje ke své plné funkčnosti pravidelnou údržbu a servis.Tuto povinnost ,uzavřením servisní smlouvy s naší firmou, za Vás plně převezme naše firma! Součástí servisní smlouvy jsou mimo jiné veškeré vaše požadavky nad rámec záručních podmínek,jako např.: servis do 24 hod,pravidelná údržba a kontrola ve smluvených intervalech,atd.

V dnešní době ekonomické krize Vám servisní smlouva šetří finanční prostředky,protože pravidelným servisem a kontrolou našich produktů je zvyšována životnost daleko za rámec záručních podmínek.

Provozovna:
Areál čerpací stanice PHM
Hanzlíčkova 286
41722, Háj u Duchcova
Fakturační adresa:
HAVE 2000 s.r.o.
Hanzlíčkova 286
41722, Háj u Duchcova
Mapa serveru Na úvodní stránku Na úvodní stránku