privátní a průmyslová garážová vrata,
průmyslové brány, zábradlí
a plotové dveře, parkovací systémy,
dveře,automatické dveřní systémy,
rolovací mříže

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata jsou jednou z nejčastěji používaných výplní otvorů při výstavbě rodinných domů a v průmyslové výstavbě. Naše firma je jedním z největších obchodních partnerů německého výrobce fi. Teckentrup GmbH ( www.teckentrup.eu ) , která dodává garážová vrata na světový trh již 75 let. Dále se zabýváme také dodávkou ostatních stavebních výplní budov jako jsou např. automatické prosklené dveře , hliníková a plastová okna, ocelové dveře, vjezdové brány a ploty a také venkovní markýzy a předokení rolety. Největší podíl v množství realizovaných montáží však zaujímají sekční garážová vrata a automatické dveře.

EU logo


V roce 2020 naše společnost využila možnosti čerpat dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.
Předmětem předkládané žádosti „Revitalizace areálu HAVE 2000 s.r.o. Osek u Duchcova“ v rámci programu Nemovitosti je rekonstrukce technicky nevyhovujícího stavu budov areálu společnosti HAVE 2000 s.r.o., jehož realizací dojde k navýšení výrobní kapacity stávající provozovny.
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.Provozovna:
Areál čerpací stanice PHM
Hanzlíčkova 286
41722, Háj u Duchcova
Fakturační adresa:
HAVE 2000 s.r.o.
Hanzlíčkova 286
41722, Háj u Duchcova
Mapa serveru Na úvodní stránku Na úvodní stránku